Tanero Projects Classic Cars

Każda renowacja to długi proces, nierzadko trwający nawet latami. Warto jednak poczekać na efekty prac, bo są one naprawdę imponujące! renowację rozpoczynamy od zdemontowania karoserii i sprawdzenia ogólnego stanu technicznego. Karoseria jest oddawana do naprawy blacharskiej, a reszta część lementów pojazdu trafia na warsztat, gdzie jest demontowana. W serwisie blacharskim karoseria jest piaskowana i zabezpieczana antykorozyjnie. po naniesieniu podkładu epoksydowego i szpachlowaniu malujemy ją na wybrany kolor. Układ jezdny i napędowy rozbieramy na pojedyncze części. Każdy z elementów jest przez nas drobiazgowo sprawdzany, uszkodzone podzespoły są wymieniane lub dorabiane (jeżeli nie można ich już dostać na rynku). Wymieniamy wszystkie zużywające się elementy układów (np. łożyska, części gumowe) oraz instalację elektryczną. przeprowadzamy również remont generalny jednostki napędowej wraz ze sprawdzeniem stanu poszczególnych elementów. Sprawdzamy m.in. stan głowicy, bloku silnika, cylindrów, wału korbowego wraz z łożami. Usuwamy stare płyny eksploatacyjne i nagromadzone osady. Remontujemy kompleksowo elementy układu hamulcowego oraz układu zawieszenia. Każdy element jest poddawany

wnikliwej analizie i badany pod kątem uszkodzeń. oczyszczony, naprawiony i zabezpieczony wraca na swoje miejsce. niektóre z podzespołów - np. przewody hamulcowe i paliwowe - wymieniane są od razu na nowe. Ostatnim etapem jest złożenie wszystkich odrestaurowanych elementów w całość. Karoseria jest łączona z podwoziem, montujemy elementy ozdobne, szyby i wykończenia. Odświeżona i naprawiona tapicerka wraca na swoje miejsce. po testach sprawności i regulacjach samochód jest gotowy do jazdy! zapewniamy badanie techniczne oraz ustawienie geometrii kół. wykonujemy jazdy testowe i oddajemy odnowiony pojazd zabytkowy w nowe ręce. Całość prac jest dokumentowana zdjęciami, które otrzymuje właściciel pojazdu przy odbiorze auta.

Renowacja samochodu to przedsięwzięcie długofalowe, trwające niekiedy nawet kilka lat. każdy pojazd zabytkowy, który trafia do naszego warsztatu ma szanse na drugą młodość. Przywracanie jego świetności rozpoczynamy od projektu. Obejmuje on czasowy harmonogram prac oraz ustala kolejność ich wykonywania. Na życzenie właściciela w pojeździe można wprowadzić zmiany  przede wszystkim są to zmiany w parametrach technicznych (większa moc jednostki napędowej) oraz w wyglądzie auta (np. zmiana rodzaju tapicerki, koloru zewnętrznego lub wykończenia wnętrza). Realizujemy również projekty, których zadaniem jest poprawa komfortu codziennego użytkowania. W naszym warsztacie wykonujemy renowacje takich marek jak:  MG MGA, MG MGB Midget, Triumph, Austin Healey, Bentley, Aston Martin, Jaguar, Porsche, Lotus oraz Rolls- Royce. Zajmujemy się również innymi markami, które wymagają doprowadzenia pojazdu do dobrego stanu technicznego i pełnej sprawności. W sprawie szczegółów i więcej informacji  prosimy o kontakt pod E-mail:

pasjonat@classiccars-garage.pl

Kontakt tel. 0048 731 119 779